BLACK BEAN GARLIC 12X368 LKK
Oppdag den rike og autentiske smaken av Lee Kum Kee Black Bean Garlic Sauce, en klassisk kinesisk saus laget av fermenterte svarte bønner og hvitløk. Denne sausen er et uunnværlig element i asiatisk matlaging, kjent for sin dype, umami-rike smak og allsidighet. Med en balansert kombinasjon av salt, sødme og hvitløkens aromatiske intensitet, er denne sausen perfekt for wokretter, marinader, dampede retter og gryter. Den gjør det enkelt å lage smakfulle og autentiske kinesiske retter hjemme eller i profesjonelle kjøkken.
Varenummer: 970066 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369700669
Varenummer: 970066
EPD-nummer:
GTIN: 97059369700669
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
vann, fermenterte svarte soyabønner 25% (svarte soyabønner 85%, salt, vann), soyasaus (vann, salt, soyabønner, hvetemel), sukker, dehydrert hvitløk 6%, salt, modifisert stivelse
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 589 kJ/ 141 kcal |
| Fett | 3,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 14,00 g |
| Protein | 9,30 g |
| Salt | 14,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Kina |
| Opphavsland | Kina |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 970066 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369700669 |
| GTIN2 | 30078895760027 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.01.2025 |
| Oppdatert dato | 24.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















